قوانین و مقررات سایت


  فروشگاه اینترنتی 5159

  فروشگاه اینترنتی 5159 در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی شهروندان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر در سال 1397 شروع به فعالیت نمود.

  شرایط و قوانین خرید ازفروشگاه اینترنتی 5159

  شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات جهت استفاده بهينه از خدمات سایت فروشگاه 5159 : نگارش 26/12/96

  ورود کاربران به وب‏‌سايت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط فروشگاه 5159 به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات فروشگاه 5159 است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين فروشگاه 5159 از سوي کاربر است.

  توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي فروشگاه 5159 منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کنندگان بوده و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر می باشد . چنانچه در قوانين ، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي فروشگاه 5159 تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

  مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است نسبت به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه 5159 اقدام می نماید. کاربر مسئول صحت اطلاعات مربوط به خود و همچنین حفظ محرمانگی نام و رمز عبور کاربری خود بوده و تمامي مسئوليت فعاليت‌‏هايي که تحت حساب کاربري و يا رمز ورود انجام مي‏‌پذيرد به عهده کاربراست.

  پس از تکمیل ثبت نام به همراه کد فعال سازی کد کاربری نیز برای کاربر ارسال خواهد شد که در مکانیزم های کد معرف و محاسبه پاداش های مربوط مورد استفاده خواهد بود .

  درصورتیکه اکانت مشتری طی مدت 3ماه هیچ تراکنشی نداشته کد کاربری مربوطه راکد شده و پاداشهای اکانت صفر خواهد شد .قبل از راکد شدن کد کاربری اطلاع رسانی طی 2 مرحله از طریق پیامک به شماره همراه مشتری انجام خواهد شد.

  هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات فروشگاه 5159 استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به فروشگاه 5159 ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که فروشگاه 5159 به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) یا تلفنی به درخواست شما پاسخ داده و جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي مورد تقاضا براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد.

  فروشگاه 5159 به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند. فروشگاه 5159 متعهد است در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شما از سايت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت فروشگاه 5159، شما رضايت خود را از اين سياست اعلام میدارید. فروشگاه 5159 خود را ملزم به رعايت حريم شخصي کاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طريق کانال‏‌هاي ارتباطي ذکر شده با ما در ميان بگذاريد.

  همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات فروشگاه 5159، مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و کپي داده‌ها و کليه محتواي توليد شده توسط فروشگاه 5159 جزئي از اموال فروشگاه 5159 محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه 5159 است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي ، حق پيگرد قانوني را براي فروشگاه 5159 محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از درگاه های ايجاد شده توسط فروشگاه 5159 و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار فروشگاه 5159 بوده وهرگونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداري و استفاده از ليست محصولات، مشخصات فني، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سايت فروشگاه 5159 و يا هر يک از خدمات و يا مطالب، دانلود يا کپي کردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده کاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و کليه اين حقوق به صراحت براي فروشگاه 5159 محفوظ است. کليه محتويات سايت فروشگاه 5159 شامل قانون حق تکثير شده و به سايت فروشگاه 5159 تعلق دارد.

  مشتریان فروشگاه 5159 میتوانند در24 ساعت شبانه روز و در7 روز هفته وارد سایت شده و سفارش‌‏گذاري نمایند. درسفارش نحوه و زمان تسویه و زمان و محل تحویل توسط مشتری (کاربر) مشخص میگردد. پس از نهایی شدن سفارش توسط مشتری پیامک دریافت سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد. فروشگاه 5159 همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را خواهد داشت . با وجود اين، در صورت هرگونه تغییر درفاکتور هماهنگی لازم با مشتری به عمل خواهد آمد. مشتری میتواند تا قبل ازبازشدن سفارش توسط فروشگاه 5159 نسبت به تغییرات لیست سفارش خود اقدام نماید ولی بعد از آن و قبل از ارسال کالا در صورت نیاز به تغییر بایستی با مرکز پاسخ گویی فروشگاه 5159 تماس برقرار نماید. در نظر داشته باشید درصورت افزایش تعداد کالا یا اضافه نمودن کالای جدید به سبد خرید ، اقلام تغییر یافته با قیمت و تخفیفات بروز محاسبه خواهد شد. پس از نهایی شدن تغییرات توسط مشتری پیامک دریافت تغییرات برای مشتری ارسال خواهد شد.

  کاربر بایستی هنگام ثبت نام اطلاعات صحيح خود را به طور کامل وارد نماید.بديهي است درصورت ثبت اطلاعات ناقص يا نادرست مسئولیت عدم امکان تحویل و اطلاع رسانی و هماهنگی های مورد نیاز به عهده مشتری خواهد بود.

  کالاهای سریع الفساد ، فرآوری شده ،قطعه بندی شده ، انجمادی و پروتئینی فقط در شرایط ذیل قابل مرجوعی است.

  در صورتی که پرداخت انجام شده باشد ، وجه کالای برگشتی پس از هماهنگی توسط فروشگاه 5159 به حساب مشتری واریز خواهد شد

  سايت فروشگاه 5159 ممکن است داراي لينک‏‌هايي به سايت‌هاي ديگر باشد. اين سايت‏‌ها تحت کنترل فروشگاه 5159 نيستند و سايت فروشگاه 5159 هيچ مسووليتي در قبال محتويات اين سايت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لينک‏‌هاي ديگري که ممکن است در اين سايت‏‌ها باشد ندارد. سايت فروشگاه 5159 اين لينک‏‌ها را براي سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک‏‌ها به معني تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. سايت‏‌هايى که در آگهي‏‌ها يا صفحه‏‌هاي سايت فروشگاه 5159 لينک مي‏‌شوند را افرادي خارج از فروشگاه 5159 اداره مي‌کنند، بنابراين سايت فروشگاه 5159 نمي‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق مي‏‌کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالي وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل‏‌هاي مخرب ديگر که مي‌تواند ناشي از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فايل‏‌هاي متعلق به سايت‏‌هاي لينک شده در سايت فروشگاه 5159 باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

  فروشگاه 5159 نهايت تلاش و دقت را در راستاي ارائه تمامي سرويس‌‏هاي خود می نماید و به منظور توليد محتوا از منابع و مراجع اصيل و نيز شرکت‏‌هاي سازنده محصولات استفاده مي‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه 5159 تضمين نمي‏‌کند که توصيفات محصول و يا ديگر مطالب مندرج در سايت عاري از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه 5159 داراي هر گونه مغايرت با اطلاعات درج شده در سايت است تنها راه حل، برگشت کالا با رعایت قوانین درج شده می باشد.

  وب ‏‌سايت فروشگاه 5159 هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌هاي سايت خود و يا لينک‏‌هاي مرده نمي‌‏پذيرد. سروﻳس‌‏هاي سايت آن‏گونه که هست ارائه مي‏‌شود و سايت فروشگاه 5159 تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که مي‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انساني، مشکلات اينترنتى، خرابي تجهيزات کامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

  سايت فروشگاه 5159 ممکن است داراي سرويس‌‏هايي با قابليت مشارکت عمومي موسوم به سرويس‌‏هاي جمعي، همچون اتاق گفتگو، تابلوي اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏هاي خبري، شبکه دوستان و سرويس‏‌هاي ديگري باشد که براي تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومي مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصي مثل شبکه خصوصي دوستان) ارائه مي‏‌شوند. شما توافق مي‏‌کنيد که از اين سرويس‏‌هاي جمعي، فقط براي ثبت، ارسال و دريافت پيام‏‌هايي استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

  سياست قيمت‌‏گذاري در فروشگاه 5159 مبتني بر اصول مشتري مداري و احترام به حقوق مصرف کننده است. قيمت‏‌هاي ارائه شده براي کالاها در فروشگاه 5159 قيمت‏‌هاي خرده فروشي است که غالباً توسط توليد‏کننده و يا تامين‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعيين شده است و ساير کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنين کالاهاي مشابه در بازار تعيين قيمت مي‌‏شوند.

  فروشگاه 5159 هیچ نقشی در تولید و بسته بندی کالا نداشته و کلیه مسئولیت های مربوطه به عهده شرکت های تولید کننده و وارد کننده بوده و در صورت بروزهرگونه اشکال و مغایرت فقط وجه کالا برگشت داده شده و سایر مسئولیت ها و خسارت های احتمالی به عهده تامین کننده یا واردکننده کالا خواهد بود.

  ارسال کالا در بازه های زمانی تعیین شده و در محدوده تعیین شده رایگان بوده و در صورت تغییر سیاست به اطلاع مشتری خواهد رسید . در صورت درخواست مشتری نسبت به ارسال فوری هزینه مربوطه طبق تعرفه اعلام شده درسایت درفاکتور مشتری لحاظ و محاسبه خواهد شد.

  امضاء رسید تحویل کالا توسط مشتری به منزله دریافت کلیه اقلام به صورت کامل و سالم می باشد . در صورت هرگونه نواقص و اشکال در کالای ارسالی ، بایستی موارد در رسید قید گردد.

  فروشگاه 5159 در هيچ نقطه‏‌اي از کشور نمايندگي فروش و يا خدمات پس از فروش ندارد و کليه سرويس‌‏ها، تراکنش‏‌هاي مالي و خدمات قابل ارائه از طريق دفتر مرکزي پردازش مي‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفي از اين دست، مراتب را جهت پيگرد قانوني به روابط عمومي فروشگاه 5159 اطلاع دهيد.

  تمامي شرايط و قوانين مندرج ، در شرايط عادي قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهريه مانند سیل ، زلزله ، طوفان و ... ممکن است فروشگاه 5159 نتواند خدمت مورد انتظار مشتری را ارائه نماید. بدیهی است در اولین فرصت پس از برطرف شدن شرایط مذکور ارائه خدمات یا برگشت وجه انجام خواهد شد .